۰
ژ 1-8

چه ماهی تابه ای بخرم بهتر است؟ چدن یا سرامیکی؟

یکی از پرمصرف ترین ظروف در هر آشپزخانه ای ماهیتابه است. این روزها برای سرخ کردن غذا تابه‌های متنوعی در بازار موجود است که بد نیست به این خانواده نیم‌نگاهی بیندازید و اگر به یک تابه تازه نیاز دارید، یکی از آن ها را برای خرید در نظر بگیرید. ماهی تابه چدن یا طرح چدن؟

ژ 1-4

سرویس سوفله خوری عروس چی بخرم؟!

جنجال بر سر موضوع خریدن یا نخریدن سرویس سوفله خوری عروس هنوز هم یکی از چالش های حل نشده برای برخی از نوعروسان محسوب می شود. دسته ای دیگر هم بین خرید سرویس کامل یا فقط برخی از این ظروف زیبا مردد هستند و گروهی هم دغدغه انتخاب نوع سوفله خوری مناسب خود را دارند.

ژ 1-7

اردو خوری چیست ؟

شاید شما هم خیلی نام اردو خوری یا ظرف اردو خوری را شنیده باشید اما معنای آن چیست؟ و کاربرد ظرف اردوخوری چیست؟ قبل از توضیح اینکه اردو خوری چیست آشنایی با مفهوم اردو لازم است.

ژ 1-3

سوفله خوری استیل برای چه استفاده ای توصیه می شود؟

امروزه مدل های مختلفی از سوفله خوری استیل و سرامیک و ... در انواع فروشگاه های لوازم خانگی به چشم می خورد. اما بسیاری از افراد اطلاعات درستی در مورد تفاوت بین کارایی انواع سوفله خوری ها نداشته و تنها با استناد به ظاهر این ظروف زیبا اقدام به خرید آن می کنند.

ژ 1-6

راهنمای خرید قابلمه گرانیتی

از آنجایی که در سال های اخیر ظروف پخت و پز گرانیتی بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند، تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی سرویس قابلمه گرانیتی بپردازیم و یک راهنمای جامع برای خرید قابلمه گرانیتی ارائه دهیم

ژ 1-2

نکات مهم برای خرید ظروف چینی

مروزه ظروف مختلفی اعم از پیرکس و آرکوپال و بلور تا چینی و سرامیکی با طرحها و شکل های متفاوت به مشتریان عرضه می شود. حال این سئوال مطرح می شود که در خرید این ظروف به چه نکاتی توجه کنیم ؟

ژ 1-5

راهنمای خرید لوازم بلور و کریستال

ظروف کریستال و بلور از محبوب‌ترین‌ها نزد اکثر ما هستند. محبوبیت کریستال و بلور در حدی است که بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده تنها به تولید ظروف از این جنس بسنده نکرده و مجسمه و اشیای تزئینی کریستالی را نیز به بازار عرضه کرده‌اند. دانستنی‌هایی مفید درباره ظروف و وسائل بلور و کریستال را در ادامه بخوانید.

ژ 1-1

راهنمای خرید بهترین سرویس قابلمه

برند یونیک با سابقه درخشان و مطرح در زمینه لوازم آشپزخانه و با سرمایه گذاری چند شرکت از اروپا و خاورمیانه توانسته با نگرش جدید و افق تازه در مدرنیته و با ساخت کالاهای زیبا و با کیفیت در آشپزخانه در بازار جهانی رقابت نماید