راهنمای خرید

آشنایی با برند پاشاباغچه

شرکت پاشاباغچه یکی از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگتری به نام sisecam به‌ شمار می‌رود که در سال 1935 میلادی در کشور ترکیه شروع به فعالیت کرد و با سال‌ها تلاش توانسته است در عرصۀ بین‌الملل به جایگاه معتبری دست یابد. محصولات پاشاباغچه در انواع فضاها از قبیل کافه‌ها و رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کشور سازندۀ برند پاشاباغچه کجاست؟

در جواب به این سوال که مبدأ تأسیس این برند مربوط به کدام نقطه از جهان است، باید ذکر کنیم که کشور ترکیه سازندۀ محصولات با کیفیت و متنوع پاشاباغچه در سطح جهان است. همگی ما بر این موضوع واقف هستیم تمامی محصولاتی که امروزه نام آن‌ها برند شده‌اند درابتدا، مسیر دشواری را طی کرده‌اند و با توجه به سال‌ها تلاش و کسب رضایت از سوی مشتریان توانسته‌اند نام خود را در سطح جهان پرآوازه کنند. این برند نیز مستثنی از این قاعده نیست. بدون اغراق می‌توان گفت که این برند یکی از برترین تولیدکننده‌های ظروف کریستالی و بلوری می‌باشد که حوزه فعالیت آن اغلب مربوط به ساخت ظروف آشپزخانه می‌باشد.

مشهور شدن برند پاشاباغچه تصادفی نیست چرا که علت آن کیفیت بالای کالاهای تولیدی آن است و این روند تا جایی پیش رفته که امروزه بیش از 140 کشور در دنیا در حال استفاده از این ظروف هستند. ازآنجایی‌که محصولات شامل طیف وسیعی از ظروف دکوری، پخت و پز و همچنین سرو غذا هستند؛ به خوبی توانسته‌اند نیاز تمامی خانواده‌ها را برطرف کنند و به عبارتی جای خود را نیز، در منازل شخصی و عمومی پیدا کرده‌اند.

گذری مختصر در باب تاریخچۀ برند پاشاباغچه

این شرکت درواقع یکی از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگتری به نام sisecam  به شمار می‌رود که در سال 1935 میلادی در کشور ترکیه شروع به کار کرد و با سال‌ها تلاش توانسته است به خوبی در عرصۀ بین الملل وارد شود.

به‌طورکلی تولیدات این شرکت به دو شکل محصولات دستی و صنعتی در بازار عرضه شده‌اند و با پیشرفت آن کارخانه‌های دیگری نیز در کشورهای روسیه و بلغارستان راه‌اندازی شد به‌طوری‌که اکنون تنوع محصولات آن، به بیست هزار مدل می‌رسد. همزمان با روند پیشرفت این برند، عملکرد و زمینۀ فعالیت آن نیز تخصصی‌تر شد و تولیدات خود را معطوف به محصولات بلوری و کریستالی نمود.

ازآنجایی‌که محصولات علاوه بر کیفیت بالا دارای جلوۀ بسیار زیبا و خیره کننده‌ نیز می‌باشند لذا طیف گسترده‌ای از مردم را به سمت استفاده از آن‌ها سوق داده است که این تولیدات شامل بلور شفاف، انواع گلدان‌ها، ظروف پذیرایی، جام و تنگ، گیلاس و … می شوند.

مزایای استفاده از محصولات پاشاباغچه

همانطورکه پیش‌تر به آن اشاره شد، اولین مزیت فوق‌العاده محصولات پاشاباغچه کیفیت بالا و فناوری‌ های منحصربفرد ساخت آن‌ها می‌باشد. این موضوع دربردارنده فواید متعددی خواهد بود. اول اینکه این محصولات در مقایسه با مدل‌های مشابه در سایر برندها از پایداری و مقاومت بیشتری در برابر استفاده از شوینده ها برخوردار هستند و دوم اینکه به علت بهره‌گیری از متریال مرغوب به لحاظ شست وشو و سرو غذا گزینۀ بسیار خوبی محسوب می‌شوند.

از‌آنجایی‌که جنس محصولات از شیشه و بلور است، مدل‌های تولیدی بسیار متنوع خواهند بود و می‌توانند طیف گسترده‌تری از نیازها و سلایق را برطرف کنند. این مزیت سبب شده است آپشن این ظروف نه‌تنها درمنازل شخصی بلکه در تمامی اماکن عمومی که نیاز به سرو یا پذیرایی است مورد استفاده قرار ‌گیرند، به‌خصوص در فضاهایی که افراد به دیزاین وسایل خود اهمیت می‌دهند و جلب نظر مشتریانشان در اولویت است. با این تفاسیر این محصولات می‌توانند در انواع فضاها از قبیل کافه‌ها، رستوران‌های مجلل و شیک، اصناف پذیرایی و غیره  مورد استفاده واقع شوند.

از دیگر مزایای بهره‌گیری از محصولات پاشاباغچه می‌توان این مورد را اضافه نمود که این محصولات به‌عنوان ظروف تزئینی و دکوری نیز کاربرد دارند؛ چراکه طراحی، تراش‌ و دیزاین‌های دقیق و زیبای آن‌ها بسیار چشم‌نواز است.

دیدگاهتان را بنویسید